Kolay Destek

Bilgisayar, Server ve Network Bakım ve Destek

Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda sunucu çözümleri konusunda danışmanlık, kurulum ve destek hizmetleri vermekteyiz. Güncel teknolojiler ile sektörde lider üreticiler ile iş birliği içerisinde müşterilerimize çözümler sunuyoruz.
Küçük, Orta ve Büyük işletmeler de kullanılan sunucu sistemlerinde; kullanıcılara yetkiler atama, uzaktan erişim hakkı gibi birçok kritik kurulumlar yapmaktayız.

Bütün işletmelerin en korktuğu şey işlerinin uzun süreli kesintiye uğramasıdır. Çünkü bu kesintiler ciddi zararlar meydana getirebilir.
Bir şirket bünyesinde sistemlerin olası bir kesinti olayı sonrasında kabul edilebilir seviyede sürdürebilme kapasitesine ‘’İş Sürekliliği’’ denir.
Kolay Teknoloji olarak firmanızın iş sürekliliği için standartlara uygun olarak danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Güvenlik politika ve altyapılarının hızla değişmesi ciddi güvenlik açıklarına sebep olmakta ve bununla birlikte ciddi zararlara yol açmaktadır. Özellikle servis dışı bırakma ve ağ erişim kontrolü konularında yaşanabilecek problemlerin maliyetleri, diğer zafiyetlerden daha fazla oluyor.
Bu problemleri berteraf etmek için ağın her noktasına güvenlik gerektiğinin bilincinde olarak sizlere özel çözüm önerileri geliştiriyoruz.
Microsoft sistem mühendisi ekip arkadaşlarımız ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler önererek, lisanslama ve kurulum desteği veriyoruz.

Kolay Teknoloji

Başlıca Hizmetlerimiz:

- Sistem Danışmanlığı
- Ağ ve Güvenlik Danışmanlığı
- Felaket Kurtarma Danışmanlığı
- Network Danışmanlığı
- 7/24 Destek Hizmeti
- Bulut Yedekleme
- İnternet Güvenliği
- Veri Güvenliği
- Ağ Güvenliği
- Ağ ve Güvenlik Çözümleri
- Sanallaştırma Hizmeti
- Microsoft Sistem Danışmanlığı
- Office365 Danışmanlığı
- İş Sürekliliği Danışmanlığı