Kolay Destek
Network Security

Ağ ve Sistem Güvenliği / Firewall

Bütün işletmelerin en korktuğu şey işlerinin uzun süreli kesintiye uğramasıdır. Çünkü bu kesintiler ciddi zararlar meydana getirebilir.
Kolay Teknoloji olarak firmanızın iş sürekliliği için standartlara uygun olarak danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Güvenlik politika ve altyapılarının hızla değişmesi ciddi güvenlik açıklarına sebep olmakta ve bununla birlikte ciddi zararlara yol açmaktadır. Özellikle servis dışı bırakma ve ağ erişim kontrolü konularında yaşanabilecek problemlerin maliyetleri, diğer zafiyetlerden daha fazla oluyor.
Bu problemleri berteraf etmek için ağın her noktasına güvenlik gerektiğinin bilincinde olarak sizlere özel çözüm önerileri geliştiriyoruz.
Microsoft sistem mühendisi ekip arkadaşlarımız ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler önererek, lisanslama ve kurulum desteği vermektedir.
Network danışmanlığı, kurumların yerel ağ ve geniş alan (internet) ağ altyapılarında yer alan ürünlerin (switch, router, firewall gibi) kurulumlarını, donanım ve sistem sorunlarının giderilmesini ve sorunsuz çalışmasını sürdürmek için verilen teknik hizmetdir.

Başlıca Hizmetlerimiz:

Bilgisayar Sistem Güvenliği

Bilgisayar, Sunucu ve Çevre Birimleri Bakım ve destek hizmetleri
Ağ, Ağ cihazları Bakım ve destek hizmetleri
Bilgi İşlem Güvenlik Ürünleri, Sistemleri Satış, Bakım ve destek hizmetleri
Kurulum, Taşıma, Ekleme, Değişiklik (IMAC - Install – Move – Add – Change)

SOPHOS FIREWALL

- Riskli etkinlik, şüpheli trafik ve gelişmiş tehditlere ilişkin üstün görünürlük, ağınızın kontrolünü yeniden kazanmanıza yardımcı olur.
- Derin öğrenme ve izinsiz girişi önleme gibi güçlü yeni nesil koruma teknolojileri, kuruluşunuzun güvenliğini sağlar.
- Otomatik tehdit yanıtı, tehditlerin yayılmasını önlemek için ağınızdaki güvenliği ihlal edilmiş sistemleri anında tanımlar ve izole eder.